GYPSY BAND LOMNICKÉ ČHÁVE...


GYPSY BAND LOMNICKÉ ČHÁVE  . Sme rómski muzikanti z Veľkej Lomnice , ktorí sa objavili vo viacerých hudobných skupinách. Náš repertoár zahŕňa tvorbu zo žriedla muzikálnosti, zakódovanej vo svojich génoch a kreatívne tlmočí svet emócií, radosti a žiaľu z minulosti kočovného rómskeho etnika, ktoré prikované k zemi hľadá nový zmysel svojej existencie. GYPSY BAND LOMNICKÉ ČHÁVE začína svoju novú cestu po festivale POHODA 2017v Trenčíne.
Kapela GYPSY BAND LOMNICKÉ  ČHÁVE srší energiou, hrá rómske, ale aj slovenské ľudové piesne s cigánskym temperamentom a osobitým feelingom, ktorý umocňujú dva saxofóny. V bloku rómskych pesničiek a ľudoviek vynikne husľová show Gusta Gábora a klavírna improvizácia multiinštrumentalistu Romana Polhoša. Na klávesy hrá aj v tanečnej skupine KESAJ TCHAVE, ktorá pravidelne hosťuje doma a v zahraničí.

Kapela GYPSY BAND LOMNICKÉ ČHÁVE štandardne hrá v zložení: Milan Polhoš - saxofón/spev, Gustav Gábor - saxofón/husle, Roman Gábor - harmonika, Ladislav Lacko - kontrabas, Nikolas Polhoš - cajon/spev. Roman Polhoš - klávesy/ gitara/spev

Náš repertoár zahŕňa tvorbu zo žriedla muzikálnosti, zakódovanej vo svojich génoch a  kreatívne tlmočí svet emócií, radosti a žiaľu z minulosti kočovného rómskeho etnika, ktoré prikované k zemi hľadá nový zmysel svojej existencie.

OBJEDNAJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.